Välkommen att kontakta oss

Vi finns på Slottsgatan i centrala delarna av Norrköping samt med kontor i Sollentuna för att servra våra kunder i Stockholmsregionen. Bolaget har mer än tjugio års erfarenhet av Styr- och reglerbranschen med allt vad det innebär och vi har haft förmånen att få arbeta med uppdragsgivare i flertalet branscher med många olika behov. Kontakta oss gärna för mer information och hur vi kan hjälpa ditt företag.

Stockholm (HQ)

Reglerinstallationer AB – RIAB
Frejavägen 35
191 46 Sollentuna
Tel: 011-12 20 20
E-post: info@reglin.se

Norrköping

Reglerinstallationer AB – RIAB
Slottsgatan 114
602 22 Norrköping
Tel: 011-12 20 20
E-post: info@reglin.se

Kontaktpersoner

Daniel Johansson
VD / Försäljning
Tel: 070-965 12 14
daniel@reglin.se

Ann Hålling
Ekonomi / Administration
Tel: 011-12 20 20
ann.halling@reglin.se

Billy Nilsson
Projekt / Service
Tel: 070-206 54 59
billy@reglin.se

Patrick Blake
Projekt / Service
Tel: 070-929 07 15
patrick@reglin.se

Rickard Edenblad
Projekt / Service
Tel: 070-369 55 64
rikard@reglin.se

Gabriel Qviberg
Projekt / Service
Tel: 070-950 01 33
gabriel@reglin.se

Emil Bergqvist
Projekt / Service
Tel: 070-515 37 75
emil@reglin.se

Mikael Asplund
Projekt / Integrationstekniker
Tel: 070-384 71 36
mikael.asplund@reglin.se

Ebba Ramström
Projekt / Programmering
Tel: 08-623 11 25, 070-524 07 66
ebba.ramstrom@reglin.se

shadow

Kontaktformulär

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Jag godkänner webbplatsens integritetspolicy.